הבית > עלינו

1. ההסטוריה

YIWU GUOKAI ושות' מוצרי פלסטיק, LTD.was נוסדה בשנת 1995, אנחנו החבר של YIWU המפורסמים רחוב המסחר וארגון צעצועים של YIWU. אנחנו ספק מקצועי של מוצרי פלסטיק, במיוחד בכוסות סבבת צעצועים series、balloon, מקלות series、lollipop מקלות series、unshaped צינורות סדרת, ועוד. במיוחד הצעצועים סבבת שלך של אופנה מעוצבים והן עם מחיר תחרותי, הישג מעולה שלנו מבוססת על המוניטין מסחרי מעולה שלנו ואת respection של כל לקוח.


2. במפעל

המפעל שלנו ממוקם ב- YIWU - העיר הסחורות הבינלאומי של העולם, שהוא רק שני ק מ מהעיר הסחר הבינלאומי (פו-טיאן שוק), 300kms מנמל התעופה שנגחאי, ועל 180kms הרחק NINGBO יציאה לים. המפעל שלנו שייך היתרון אזור מעולה. גם המפעל שלנו תמיד עובד על ניהול מבוסס על האנושות, אנחנו מנסים כמיטב יכולתנו להקים ולתחזק סביבת נוחה של החיים, העבודה עבור כל העובדים שלנו, בתקווה מגרה את הרוח של עבודה חדשניות, אשר אנחנו משוכנעים שניהם הוא הבסיס להתפתחות של החברה שלנו. לנו יש כבר אופטימיזציה של מערכת הניהול, אנחנו מתעקשים. על המותג בבניית כביש (GUOKAI) וקידום בשוק oversea, אשר נמצאת תחת הנהגתו של הליבה של המנהל הכללי שלנו והסביבה של גלובליזציה כלכלית. GUOKAI תוכלו להשיג את הנוף הכולל באסטרטגיה הבינלאומית עם מאמצי unremitting! ואני עם שלנו הכי טוב מחיר, איכות ושירות, בברכה לקוחות מכל רחבי העולם בכל מקום!
3 המוצר שלנו

המוצרים שלנו כולל את הפעולות הבאות:

1, סדרת צעצועים שבשבת

2, סדרת כוסות ומקלות בלון

3, סוכריה על מקל מקלות סדרה

4, 、unshaped צינורות סדרת, ועוד.

אנחנו מספקים צעצועי פלסטיק סבבת, כוס בלון ומקלות, סוכריה על מקל מקלות מוצרים בכל רחבי הגלובוס למגוון רחב של חברות ברחבי העולם, ארגונים רב-לאומיים גדולים ועד חברות קטנות.4 יישום המוצר

כמו צעצועים קלאסי, הצעצועים שבשבת יכול להיות משובץ על ידי כל הילדים בגילאי על ידי החברה של הוריהם, מה שמביא שמחה ובריאה אירועים תחת כיפת השמיים.


5 תעודת שלנו

אנחנו תמיד מרגישים כי כל ההצלחה של החברה שלנו קשורה ישירות האיכות של המוצרים שאנו מציעים. הם עומדים בדרישות איכות הגבוהה ביותר כאמור ISO9001, הנחיות ISO14000:14001 SGS ומערכת בקרת איכות מחמירים שלנו. כל המוצרים שלנו תחת האיכות בדיקה של CE (EN71), ASTM, CPSIA, CA65, ST2002 וכו '.


6 מכשור לייצור

אנחנו מסוגלים ערבוב והפקת מספר אינסופי של תרכובות פלסטיק, ומציעים חלק יכולות הייצור המתקדמים ביותר הזמינים, כולל צורניים מותאם אישית, עיבוד שבבי.

1 כייר פלסטיק הזרקה מכונת x

2 ציור צינור פלסטיק מכונת x

הדפסת צבע 3.Multi מכונת x7 שוק ייצור

יש לנו לקוחות הן בשוק המקומי והן בשוק oversea.

שיעור נפח המכירות הראשי שלנו בקרב בכל השוק:

השוק המקומי: 30%

צפון אמריקה 25.00%

Europe:30.00%

המזרח התיכון שוק: 15%


8. שלנו שירות

מלבד עי המוצרים הקיימים, אנחנו גם יכולים לייצר מוצרי פלסטיק בהתאמה אישית בהתאם ציורים או דוגמאות מהלקוחות שלנו. אנחנו שולטים איכות המוצר באופן ביקורתי על כל צעד במהלך תהליך הייצור.